r.

 

AUTO - ALARMY ZABEZPIECZENIA

 

 

Szanowni Państwo, poza standardowymi zabezpieczeniami przed kradzieżą  jakimi są ukryte przełączniki, blokady skrzyni biegów, najczęściej spotykamy się z zabezpieczeniami elektronicznymi - autoalarmami.

Nasza firma  na co dzień uważnie śledzi wszelkie nowinki pojawiające się na naszym lokalnym rynku, jak i na pozostałych rynkach, nawet rynku USA. Obecnie dostępnych jest wiele urozmaiconych wersji i rozwiązań od najprostszych składających się z prostej centralki alarmowej i kilku czujników do bardzo skomplikowanych, wyposażonych w najnowsze rozwiązania.

Urządzenia te są naszpikowane najnowszą elektroniką. Każdy produkt, który posiadamy w naszej ofercie wyposażony jest w stosowne, obowiązujące certyfikaty i atesty.
Wybierając rodzaj zabezpieczenia należy bezwzględnie zwrócić uwagę na wiele aspektów naszego pojazdu, jak i rodzaju sieci elektroniki pokładowej będącej integralną częścią wyposażenia każdego auta.


Najważniejszą cechą profesjonalnego wykonania każdego zabezpieczenia jest jego dobrze przemyślany i fachowy montaż, który skutecznie powinien uniemożliwić potencjalnemu złodziejowi jego szybkie odkrycie, unieszkodliwienie.


Każdorazowo przed montażem zabezpieczenia przeprowadzamy rozmowę z właścicielem pojazdu, ustalamy wszelkie opcje, dodatkowe inne zabezpieczenia. Każdy rodzaj pojazdu mechanicznego wymaga innego rozwiązania, celem jego profesjonalnego zabezpieczenia.


Montujemy:
- Systemy alarmowe przeznaczone do analogowej instalacji pojazdu, zarówno pilotowe jak i bezpilotowe.
- Systemy alarmowe przeznaczone do cyfrowej instalacji pojazdu typu CAN BUS zarówno pilotowe jak i bezpilotowe.
- Blokady odjazdu
- Tzw. Ukryte wyłączniki
- Lokalizatory GPS - GPRS
- Immobilisery
- Identyfikatory
- Systemy Antynapadowe, Antyporwaniowe

- i wiele innych ...