Szanowni Państwo, poza standardowymi zabezpieczeniami przed kradzieżą jakimi są ukryte przełączniki, blokady skrzyni biegów, najczęściej spotykamy się z zabezpieczeniami elektronicznymi - autoalarmami.

Nasza firma na co dzień uważnie śledzi wszelkie nowinki pojawiające się na naszym lokalnym rynku, jak i na pozostałych rynkach, nawet rynku USA. Obecnie dostępnych jest wiele urozmaiconych wersji i rozwiązań od najprostszych składających się z prostej centralki alarmowej i kilku czujników do bardzo skomplikowanych, wyposażonych w najnowsze rozwiązania.

Urządzenia te są naszpikowane najnowszą elektroniką. Każdy produkt, który posiadamy w naszej ofercie wyposażony jest w stosowne, obowiązujące certyfikaty i atesty.

Wybierając rodzaj zabezpieczenia należy bezwzględnie zwrócić uwagę na wiele aspektów naszego pojazdu, jak i rodzaju sieci elektroniki pokładowej będącej integralną częścią wyposażenia każdego auta.

Najważniejszą cechą profesjonalnego wykonania każdego zabezpieczenia jest jego dobrze przemyślany i fachowy montaż, który skutecznie powinien uniemożliwić potencjalnemu złodziejowi jego szybkie odkrycie i unieszkodliwienie.

Każdorazowo przed montażem zabezpieczenia przeprowadzamy rozmowę z właścicielem pojazdu, ustalamy wszelkie opcje, dodatkowe inne zabezpieczenia. Każdy rodzaj pojazdu mechanicznego wymaga innego rozwiązania, celem jego profesjonalnego zabezpieczenia.

Systemy alarmowe przeznaczone do analogowej instalacji pojazdu, zarówno pilotowe jak i bezpilotowe.

Systemy alarmowe przeznaczone do cyfrowej instalacji pojazdu typu CAN BUS.

- Blokady odjazdu, ukryte wyłączniki, Lokalizatory GPS – GPRS, Immobilisery,
Identyfikatory, systemy antynapadowe, antyporwaniowe i wiele innych.

Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved | Copyright © Audion Car Hi-Fi 2017 | Designe & Admin Audion Car Hi-Fi