ZMIANA WSKAZAŃ STANU LICZNIKA, STEROWNIKÓW EDC 15, 16, 17


Liczniki samochodowe (elektroniczne)
Nastawienie parametrów licznika odbywa się poprzez wymianę danych związanych z przebiegiem i przesłaniem ich do licznika lub głównego komputera znajdującego się w bezpośrednim połączeniu z licznikiem.
Liczniki samochodowe (analogowe)
Tu sprawa jest nieco prostsza. Fachowa wiedza i precyzyjne narzędzia szybko załatwią sprawę.
Naszą specjalnością jest korekta elektronicznych liczników samochodowych. Posiadamy profesjonalne narzędzia, oraz doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom wykonanie usług na najwyższym poziomie.


RODZAJE KOREKT LICZNIKÓW SAMOCHODOWYCH:


DIAGNOZA - korekta wykonywana przez gniazdo diagnostyczne - czas wykonania od 1 do 3 min.

DIAGNOZA LICZNIKA - korekta wykonywana oryginalnymi wtyczkami przez gniazda znajdujące się w obudowie licznika, bez konieczności rozbierania licznika - czas wykonania od 5 do 20 min.

KLIPS - korekta wykonywana poprzez demontaż licznika i podłączenie się klipsem bezpośrednio do pamięci ( w niektórych przypadkach konieczne jest podlutowanie się do płyty sterującej licznika ) czas wykonania od 10 do 45 min.

WARSZTAT - korekta wykonywana na terenie warsztatu ze względu na bardzo wysoki stopień skomplikowania.


PRZECZYTAJ UWAŻNIE CO MÓWI PRAWO NA TEMAT ZMIANY PRZEBIEGU POJAZDU
Jeśli skorzystasz z naszych usług i zmienisz przebieg w swoim aucie - PAMIĘTAJ ! ! !
Prawnym obowiązkiem klienta jest poinformowanie potencjalnego kupca pojazdu o zmienionym przebiegu widniejącym na liczniku i ewentualnie w innych modułach pojazdu Zmiana przebiegu pojazdu mająca na celu osiągnięcie korzyści materialnych jest przestępstwem i może być ścigana.
Wszelkie zmiany wskazań liczników elektronicznych wykonywane są tylko i wyłącznie na zlecenie i odpowiedzialność właściciela pojazdu.

Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved | Copyright © Audion Car Hi-Fi 2017 | Designe & Admin Audion Car Hi-Fi