Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży zabezpieczeń pojazdów, elektroniki pojazdowej, diagnostyki i wszystkim tym co związane z pojazdami. Na co dzień zajmujemy się elektroniką pojazdową, zabezpieczeniami, sprzedażą oraz serwisem elektroniki. Naszym klientom zapewniamy pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego towaru, profesjonalną i fachową obsługę, montaż, oraz całodobową pomoc w nagłych wypadkach.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Takie podejście do każdego z klientów procentuje wysokim zadowoleniem, co potwierdzają nasi klienci. Wszystkie usługi w naszej firmie wykonujemy osobiście z pełną dyskrecją wymaganą w dziedzinie zabezpieczeń pojazdów.

Systemy zabezpieczające jakie polecamy Państwu w naszej firmie są wyłącznie naszym wyborem pod względem ich niezawodności i rozwiązań elektronicznych. Cały czas przeprowadzamy staranną selekcję wśród wielu producentów systemów zabezpieczeń. Na co dzień obserwujemy rynek, śledzimy wszystkie nowości. Nasze doświadczenie podpowiada, iż wysoka skuteczność wszystkich zabezpieczeń głównie zależy od sposobu ich montażu w pojazdach. Proponujemy Państwu aby wybierać firmy z doświadczeniem, które wykonają montaż profesjonalnie i niekonwencjonalnie w przeciwieństwie do typowego montażu wykonanego przez np: dealerów samochodów, gdzie montaż zabezpieczeń notorycznie się powtarza. Nasza oferta jest bardzo szeroka.

Proponujemy autoalarmy, immobilisery, systemy antynapadowe i antyporwaniowe, blokady elektroniczne uznanych i renomowanych producentów elektroniki. Ponadto posiadamy szeroką gamę radii, wzmacniaczy, subwoferów, nawigacji GPS, anten radiowych, anten CB-Radio i wielu innych. Zajmujemy sie również serwisem elektronicznych liczników, awaryjnym uruchamianiem pojazdów, diagnostyką komputerowa pojazdów. Montujemy czujniki parkowania, zestawy głośnomówiące GSM.

ZADOWOLENIE - wszyscy nasi partnerzy handlowi szczycą się posiadaniem certyfikatów jakości, świadczących o spełnianiu bardzo rygorystycznych światowych norm w dziedzinie projektowania, produkcji, kontroli jakości, zarządzania i systemu sprzedaży.  


RÓŻNORODNOŚĆ OFERTY - ważnym elementem współpracy z nami jest bogaty asortyment oferowanych przez nas produktów, co daje naszym partnerom handlowym dużą swobodę wyboru, oszczędność czasu i wygodę. Dobierając asortyment, który mamy w ofercie, kierujemy się niezmiennie podstawowymi zasadami: wysoka jakość i atrakcyjne ceny.  

CIĄGŁOŚĆ DOSTAW - utrzymujemy zapasy magazynowe na poziomie pozwalającym zachować ciągłość oferty przez cały rok. Większość zamówień realizujemy w ciągu 48 godzin.


SERWIS I GWARANCJA - wykwalifikowana kadra jest stale do Państwa dyspozycji. Szkolimy się profesjonalnie w zakresie montażu sprzętu wymagającego specjalnego przygotowania i wiedzy. Wszystkie produkty są objęte gwarancją. Wykonujemy również usługi pogwarancyjne. Szybko wdrażamy nowe trendy pojawiające się na rynku. Stale rozszerzamy naszą ofertę. Mając na uwadze jakość oferowanych przez nas produktów co jest najważniejszym elementem decydującym o zaufaniu naszych Klientów.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY - produkty najwyższej jakości uznanych i renomowanych producentów. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość usług tak aby każdy z klientów był zadowolony.

Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved | Copyright © Audion Car Hi-Fi 2017 | Designe & Admin Audion Car Hi-Fi