Szanowni Państwo, w naszej ofercie znajduje się wiele różnego rodzaju rozwiązań w zakresie wspomagania parkowania autem. Począwszy od najprostszych urządzeń składających się z centralki i 4 czujników do najbardziej rozbudowanej sieci pokładowej czujników kontrolujących nasz pojazd z każdej strony.

Ponadto posiadamy również kamery cofania i tu również od najprostszej wersji do najbardziej rozbudowanej kamerki.  

 

Wybór i rodzaj urządzenia każdorazowo ustalamy z klientem. Polecamy zawsze skuteczne, przetestowane przez nas i niedrogie systemy pomocy przy parkowaniu, każdemu dbającemu o bezpieczeństwo kierowcy. Z zainstalowanym systemem czujników parkowania, ryzyko kolizji w trakcie manewrów takich jak jazda do tyłu czy parkowanie, jest minimalne.

Popularność samochodów typu SUV i innych dużych aut wpływa na wzrost ryzyka uderzenia w inne pojazdy, drzwi garażowe, a nawet ludzi. Nie trzeba jednak posiadać dużego samochodu, aby korzystać z zalet czujników parkowania. Kierowcy małych pojazdów również zmagają się z sytuacjami, takimi jak słaba widoczność, ciasny parking czy podczas jazdy do tyłu.

Dlaczego miałbyś ponosić takie ryzyko? Oferujemy Ci czujniki które będą pasowały do Twojego zderzaka.

Urządzenia asystują kierowcy podczas jazdy do tyłu, przodu i parkowania tyłem i przodem. System gwarantuje, że parkowanie będzie precyzyjne i bezpieczne. System czujników jest szczególnie przydatny podczas parkowania równoległego.

Doświadcz pewnego, bezproblemowego i bezstresowego parkowania !!!

Zaawansowana technologia asymetrycznego wyczuwania przeszkód daje Ci dodatkowy zmysł penetrując przestrzeń w zakresie kąta 160 stopni w poziomie i 60 stopni w pionie. Technologia ta oferuje dwukrotnie większe kąty w porównaniu z konwencjonalnymi systemami. Naszym celem było stworzenie czujników pasujących do wszystkich rodzajów samochodów. Dodatkowo, czujniki te mogą być pomalowane w taki sposób, aby pasowały do koloru Twojego nadwozia.

Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved | Copyright © Audion Car Hi-Fi 2017 | Designe & Admin Audion Car Hi-Fi